پسته کشاورزی – فروش پسته درجه یک رفسنجان

فروش پسته، خرید پسته، قیمت پسته، پسته رفسنجان، پسته کرمان مشاهده

درباره ما

این مجموعه از سال ۱۳۶۶ اقدام به فعالیت در حوزه خرید و فروش پسته در شهرستان رفسنجان نموده است. همچنین از همان سال با فروش پسته درجه بندی شده با بالاترین کیفیت و در سایزهای مخلتف پسته های موجود در بازار بصورت خرده فروشی و عمده فروشی در سطح کشور مشغول بوده است.

از ابتدای مهرماه سال ١٣٩۴ با گسترش فروشگاه های آنلاین و همچنین با هدف بازار یابی اینترنتی و ارائه مستقیم و بدون واسطه و رقابتی ماندن قیمت محصولات سایت پیش رو راه اندازی شد، امید است با گسترش و آشنایی بیشتر مشتریان داخلی و خارجی سهمی مهم در صادرات و فروش عمده این محصول بدست آوریم.

خرید پسته و مصرف آن همیشه نزد ایرانیان به عنوان نمادی از یک فرهنگ اصیل رواج داشته است. امروزه ایران، ایالات متحده و ترکیه تولید کنندگان پیشرو پسته در جهان هستند. پسته برای طعم و مزه منحصر به فرد، ارزش غذایی عالی و کاربرد در طیف گسترده ای از برنامه های آشپزی در جهان شناخته شده است.

امروزه انواع مختلفی از پسته در بازار موجود است که افراد بر اساس سلیقه خود انتخاب می کنند. پسته اکبری بهترین نوع آن است که از لحاظ مزه خوش طعم ترین، و از لحاظ درشتی و کشیدگی دانه ها بزرگترین نوع است. پسته احمد آقایی در رتبه بعدی است، اگرچه طعم و مزه آن دست کمی از پسته اکبری ندارد ولی اندازه دانه های آن کوچکتر است. نوع دیگر پسته کله قوچی است که دانه های آن درشت بوده ولی از کشیدگی به مراتب کمتری نسبت به پسته اکبری برخوردار است. شما می توانید هر کدام از انواع پسته  را چه به صورت خام و چه به صورت طعم دار خریداری کنید. در طعم دار کردن این پسته ها نیز انتخاب شما می تواند گسترده باشد. پسته شور و زعفرانی محبوب ترین نوع آن است.

مغز پسته و کره پسته دو محصول منحصر به فرد از خانواده پسته هستند که همیشه توسط افراد خوش سلیقه که به سلامتی خود اهمیت می دهند خریداری میشوند.

این مجموعه مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه کار در این حوزه، بهترین انواع پسته را به شما مشتری گرامی ارائه نماید.